19 Ağustos 2013 Pazartesi

Ev dekorasyonunda çiçek arajmanları...

 Ev dekorasyonunun ayrılmaz parçalarından biridir, çiçekler. Sabah uyandığınızda rengarenk çiçekleri görmek güne daha enerjik başlamanızı sağlar. 
Mutfağınızda, yatak odanızda, salonunuzda yada balkonunuzda çiçekleri kullanarak evinizin enerjisini ve ruhunu daha da arttırabilirsiniz.
Bugün sizlerle masanızın yada konsolunuzun üzerinde sergileyeceğiniz çiçek arajmanları paylaşacağım. Çiçeklerinizi tek tip ve tek renk seçebileceğiniz gibi farklı türdeki ve renkteki çiçekleri de bir araya getirerek 
hareketli bir arajman da hazırlayabilirsiniz.Ruh halinizi yansıtacak çiçekler seçmek evinizin sizi daha iyi yansıtmasını sağlayacak. Eğer enerjik ve hareketli bir ruh haline sahipseniz kırmızı, turuncu ve mor tonlarındaki çiçekleri bir araya getirebilirsiniz.

Eğer daha sakin ve dingin bir yapınız var ise; pembe, yeşil ve mavi tonlarındaki çiçekleri bir araya getirerek çiçeklerinize kendi ruhunuzu verin.


Hazırladığınız arajmanın evinizin mobilya ve dekorasyonuyla uyum içinde olmasına dikkat etmelisiniz.

Kek standını rengarenk güllerle süslemişler, çok eğlenceli olmuş:)Çiçeklerinizi yerleştireceğiniz vazonuzun şekli ve rengi önemlidir. Burada odak noktası çiçekleriniz olmalı, vazo değil. Çiçekleriniz çok renkli ise, daha sade tek renk bir vazo seçmelisiniz.


Hayatınızın daha neşeli ve renkli geçmesini istiyorsanız, çiçeklerle uyanın, her yeni güne.

                                                             kaynak:  pinterest

3 yorum:

  1. Elinize sağlık, cok guzel resimler..

    YanıtlaSil
  2. Harika;)bir paylaşım olmuş emeğine sağlık.

    YanıtlaSil